ФІЛЬТР

Антифлу Кідс: інструкція, застосування, ціна

Антифлу Кідс – комбінований препарат на основі ацетамінофену, аскорбінової кислоти та хлорфеніраміну малеату. Властивості препарату зумовлені компонентами, які входять до його складу.

Ацетамінофен знімає біль, знижує жар та чинить протизапальну дію.

Аскорбінова кислота покращує адаптивність організму, підвищуючи його здатність опиратися інфекціям. Окрім цього, відомо, що вітамін С налагоджує окисно-відновні реакції, бере участь в обміні вуглеводів, синтезі активних гормонів та катехоламінів, покращує згортання крові. Достатня кількість аскорбінової кислоти здатна покращувати вироблення колагену, проникність капілярів та регенерацію організму.

Хлорфеніраміну малеат – антигістамінний препарат, який усуває алергічні реакції, нежить, свербіж та сльозоточивість очей.

Метаболізми компонентів не залежить один від одного.

Склад і форма випуску

діючі речовини: 1 пакет містить ацетамінофену 160 мг, аскорбінової кислоти 50 мг, хлорфеніраміну малеату 1 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, кремнію діоксид, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію цитрат дигідрат, крохмаль кукурудзяний, цукор кондитерський, цукроза, титану діоксид (Е 171), кальцію фосфат, спеціальний червоний АС (Е 129), ароматизатор малиновий.

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: сипучий порошок білого або майже білого кольору, що містить кристалічні частки, з легким запахом малини.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код АТС: N02B E51.   

Показання до застосування

Препарат для дітей від 2-12 років. Призначається для лікування ГРВІ, грипу, застуди та для усунення їх симптоматики (підвищеної температури, головного болю, болю в суглобах/м’язах, чхання, сльозоточивості очей, нежитю та інших ознак запалення слизових оболонок дихальних шляхів/пазух носа).

Протипоказання

 • Підвищена індивідуальна чутливість до інгредієнтів препарату або до інших антигістамінних засобів;
 • тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, алкоголізм;
 • уроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; вроджена гіпербілірубінемія;
 • порушення кровотворення, захворювання крові, виражена лейкопенія, анемія, схильність до тромбозів;
 • тяжкі порушення серцевої провідності, декомпенсована серцева недостатність;
 • гіпертиреоз;
 • обструкція шийки сечового міхура;
 • пілородуоденальна обструкція;
 • тромбоз, тромбофлебіт;
 • тяжкі форми цукрового діабету;
 • закритокутова глаукома;
 • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення;
 • дитячий вік до 2 років.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.

Спосіб застосування та дози

Препарат для перорального застосування. Використовувати в будь-якій частині дня, незалежно від вживання їжі. Перед застосуванням розчинити вміст пакетика в склянці підігрітої води (100-200 мл).

Рекомендовані дози:

 • для дітей від 2 до 5 років одноразово призначають вміст одного пакетика;
 • для дітей від 6 до 12 років одноразово призначають вміст двох пакетиків.

У разі потреби, прийом повторюється кожні 5 годин. Слід пам’ятати, що максимально допустима доза препарату – 4 пакетики протягом дня. Після трьох днів застосування Антифлу Кідс варто звернутися до лікаря, який повинен переглянути стан пацієнта та призначити відповідне лікування.

Діти.

Препарат не призначається для дітей, яким не виповнилося двох років.

Для дітей від двох років: не перевищувати дозування в 4000 мг препарату протягом доби.

Особливості застосування

Антифлу Кідс не застосовується одночасно з іншими лікарськими засобами для усунення симптомів застуди чи грипу, а також з препаратами, в складі яких міститься парацетамол.

Пацієнтам рекомендується дотримуватися призначених доз та не перевищувати тривалість лікування, яка становить три дні. Довготривале використання надмірних доз Антифлу Кідс негативно впливає на нирки та печінку. Ризик захворювання органів підвищується у пацієнтів з алкоголізмом або алкогольним ураженням печінки, цукровим діабетом чи зараженням крові. Пацієнти з вказаними порушеннями повинні отримати рекомендацію лікаря щодо застосування засобу. Антифлу Кідс застосовують з обережністю, якщо в пацієнтів виявлено легке/середнє порушення нирок та печінки. У разі розвитку тяжких реакцій, слід негайно відмовитися від лікування порошком для орального розчину.

Поєднання з седативними/снодійними препаратами не бажане. Застосування вафарину потребує попередньої консультації лікаря.

Пацієнти з епілепсією, артеріальною гіпертензією, порушеним сечовипусканням, оксалатоурією повинні пройти медичний огляд, за результатами якого виявиться потенційна користь/ризик від використання Антифлу Кідс.

У разі, якщо лікарем призначене довготривале застосування засобу, варто перевіряти функцію печінки та периферичної крові.

Інколи, на тлі застосування Антифлу Кідс, в пацієнтів розвивалися ускладнені шкірні реакції. Почервоніння та лущення шкіри, висипи чи утворення пухирців повинні бути сигналом щодо припинення використання препарату. Щоб переконатися в відсутності серйозних шкірних реакцій, варто звернутися до лікаря.

В одному пакетику засобу міститься 11,6 г цукру, що може викликати небажані ефекти у пацієнтів з діабетом та у пацієнтів, які перебувають на спеціальній дієті зі зниженим вмістом цукру.

Аскорбінова кислота недостатньо всмоктується, якщо запивати її лужною мінеральною водою. Подібна реакція спостерігається й в пацієнтів з кишковими розладами, захворюваннями тонкої кишки та ахілією.

При інтолерантності до фруктози, порушеному засвоєнні глюкози-галактози та дефіциті сахарози-ізомальтози варто утриматися від препарату. Непереносимість цукрів передбачає попередню консультацію в лікаря.

Висока температура, яка зберігається протягом тривалого часу, попри щоденне використання препарату (до трьох днів), вимагає обов’язкового звернення до лікаря для спростування наявності суперінфекції.

Аскорбін може перешкоджати правильним результатам лабораторних тестів, що варто врахувати перед проходженням досліджень в період лікування Антифлу Кідс.

Вплив на швидкість реакцій:

Хлорфеніраміну малеат знижує концентрацію уваги та викликає сонливість. Варто відмовити дітей від тих видів діяльності, які передбачають максимальну сконцентрованість та хорошу швидкість реакцій.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Препарат не призначається для вагітних та жінок, які годують груддю.

Передозування

Люди, які перебувають в групах ризику (пацієнти з порушенням травлення, окислювальним стресом, порушеними запасами глутатіону у печінці та хворі, які одночасно використовують інші лікарські засоби), можуть отримати передозування препаратом навіть тоді, коли використовують рекомендовані добові дози.

Перші симптоми передозування проявляються протягом доби та супроводжуються нудотою, блюванням, блідістю, неприємним болем в животі, запамороченням та гіпергідрозом. У деяких дітей спостерігається пригнічення ЦНС, збудження психомоторики та порушення сну.

У разі гострого передозування надходили повідомлення про ниркову недостатність, некроз канальців та пошкодження печінки. Перераховані відхилення можуть проявитися як через 12 годин, так і за дві доби після передозування. Тому при застосуванні високих доз препарату варто звернутися до лікаря навіть в тому разі, якщо клінічні симптоми передозування не спостерігаються. Ураження печінки може проявитися на п’ятий день передозування та супроводжуватися підвищеною температурою тіла, жовтяницею, підвищеною кровоточивістю, зниженням рівня глюкози в крові, неприємним запахом з рота.

П’ять та більше грам парацетамолу можуть незворотно пошкодити печінку, особливо у хворих, які знаходяться в групах ризику.

Передозування препаратом часто порушувало ритм серця або дезорієнтувало пацієнта в просторі. Можливе виникнення агранулоцитозу, анемії, гіпоглікемії, лейкопенії, нейтропенії, тромбоцитопенії.

При передозуванні хлорфеніраміну малеатом спершу проявляється збудження, яке переходить в сонливість, порушення свідомості, проблеми з диханням чи роботою серця.

У разі передозування пацієнтам необхідна госпіталізація та допомога медиків. Призначається лікування активованим вугіллям. Якщо пацієнта госпіталізують вчасно — здійснюється негайне промивання шлунку, вводяться метіонін для перорального застосування або цистеамін внутрішньовенно. У разі пізнішого виявлення передозування (орієнтовно - 8 годин), призначається N‑ацетилцистеїн. Через вісім годин після передозування, антидоти зменшують свою ефективність.

Передозування аскорбіновою кислотою, зі свого боку, стимулює блювання, розлади травлення, алергічні шкірні реакції, надмірну збудливість. Довготривале застосування препарату в високих дозах пригнічує підшлункову залозу, провокує розвиток циститу та діареї.

Для усунення симптомів передозування аскорбіновою кислотою пацієнтам промивають шлунок, призначають прийом активованого вугілля та лужні мінеральні води.

Побічні реакції

Зазвичай лікарський засіб переноситься добре.

В окремих пацієнтів спостерігалися порушення:

 • системи крові: агранулоцитоз, недокрів'я, гемолітична анемія, сульфгемоглобінемія та метгемоглобінемія, тромбоцитопенія, підвищена кількість тромбоцитів, гіперпротромбінемія, суттєво понижений рівень еритроцитів, нейтрофільний лейкоцитоз, Хвороба Верльгофа, лейкопенія, кровотечі або синці;
 • дихальної системи: бронхоспазм;
 • травного тракту: нудота, блювання, відчуття спраги та сухість у роті, біль в животі, підвищене вироблення слини, відсутність апетиту, печіння під грудною кліткою, діарея, порушення роботи печінки;
 • ендокринної системи: гіпоглікемія, гіпоглікемічна кома, ушкодження підшлункової залози, розвиток цукрового діабету, внаслідок порушення синтезу глікогену;
 • гепатобіліарної системи: активізація ферментів печінки, гепатонекроз;
 • імунної системи: реакції гіперчутливості до компонентів лікарського засобу, анафілактичні реакції, анафілактичний шок;
 • нервової системи: мігрень, запаморочення, збудження психомоторних реакцій, дезорієнтація, тривога, порушення сну, судоми, сплутаність свідомості, кома;
 • серцево-судинної системи: прискорене серцебиття, рефлекторна брадикардія, задишка, біль в ділянці серця, підвищення артеріального тиску, аритмія серця, дистрофія міокарда;
 • сечовидільної системи: нефрит, ниркова коліка, затримка сечі, піурія, пошкодження гломерулярного апарату, утворення каменів у нирках, кристалурія;
 • органів зору: сухість очей, порушення акомодації ока, мідріаз;
 • обміну речовин: порушення метаболізму міді або цинку, гіпокаліємія;
 • шкіри та підшкірних тканин: висипання, свербіж, набряк, екзантематозний пустульоз, дерматит, еритема, ТЕН.

Умови та термін зберігання

Препарат придатний до застосування протягом трьох років.

Зберігати за температури, яка не перевищує 25ºC. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

Купити на Liki24 зі знижкою 30% Купити
 • Виробник:
  Contract Pharmacal Corporation, США
 • Діючі речовини:
  Аскорбíнова кислота
 • Код АТХ:

  N02BE51

  N - Засоби, що діють на нервову систему

  N02 - Анальгетики

  N02B - Інші анальгетики та антипіретики

  N02BE - Аніліди

  N02BE51 - Парацетамол, комбінації без психолептиків