ФІЛЬТР

Нормовен : інструкція, застосування, ціна

Нормовен (Normoven) – препарат, призначений для симптоматичного лікування порушень венозної циркуляції та геморою. 

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить флавоноїдної фракції 500 мг, яка містить діосміну 450 мг та гесперидину 50 мг.

Форма випуску

Таблетки, вкриті п/о №30 і №60. По 10 таблеток у блістері. По 3 або по 6 блістерів в упаковці.

Фармакологічні властивості

Нормовен регулює стан капілярів, сприяє нормалізації проникності судин, покращує мікроциркуляцію та обмінні процеси в їх стінках, покращує тонус вен і зменшує застій крові у них, сприяє лімфовідтоку та зменшенню набряку тканин.

Показання

Симптоматичне лікування патологічних станів нижніх кінцівок, викликаних первинним або вторинним варикозним розширенням вен (біль і відчуття важкості у ногах, поява набряків і трофічних виразок, нічні судоми).

Симптоматичне лікування геморою (гострого і хронічного).

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої або допоміжної речовини.

Спосіб застосування та дозування

Дорослим:

 • Лікування порушення кровообігу і застою лімфи у нижніх кінцівках: по 2 таблетки на добу під час двох прийомів їжі. Через тиждень лікування – одноразово 2 таблетки на добу під час їжі.
 • Лікування геморою з гострим клінічним перебігом: лікування триває 4 дні. Приймати по 6 таблеток на добу. Оптимально – по 2 таблетки під час трьох прийомів їжі. У наступні 3 дні – по 4 таблетки на добу (по 2 під час двох прийомів їжі).
 • Лікування хронічного геморою: по 2 таблетки на добу під час двох прийомів їжі. Через тиждень – одноразово 2 таблетки на добу під час їжі.

Передозування

Таких даних немає.

Побічні реакції

Нормовен здатний викликати головний біль і запаморочення. Пацієнт може відчувати слабкість, скаржитися на функціональні розлади травлення, діарею, нудоту, блювання. У нього можуть діагностувати коліт (Нормовен може викликати запальні явища у слизовій оболонці товстої кишки). Також може спостерігатися свербіж, висипи на шкірі та кропив'янка, ізольовано набрякати обличчя, губи або повіки. У вкрай рідкісних випадках можливий набряк Квінке.

Взаємодія з іншими препаратами

Дослідження щодо взаємодії Нормовену не проводилися. Інформації про

взаємодії з іншими лікарськими засобами немає.

Особливості застосування

Якщо у пацієнта порушений венозний кровообіг, для забезпечення кращого ефекту лікування, крім приймання лікарського засобу, рекомендується змінити спосіб життя:

 • бажано довго не перебувати під прямими сонячними променями, уникати статичних навантажень на нижні кінцівки (тривалого стояння або сидіння), надмірної ваги;
 • багато ходити пішки, а якщо це необхідно – носити спеціальні компресійні гольфи, панчохи, колготи для поліпшення крово- і лімфообігу у венах внаслідок механічного звуження просвіту судин.

Діти

Препарат не рекомендується приймати дітям.

Застосування у період вагітності та годування груддю

Вагітним жінкам перед прийняттям препарату необхідно проконсультуватися з лікарем. Лікарський засіб слід приймати з обережністю.

Оскільки немає даних про те, чи проникає препарат у грудне молоко, його небажано застосовувати жінкам у період лактації.

Вплив на здатність керувати транспортним засобом та іншими механізмами

Не впливає.

Ціна в аптеках

114-143 гривні за дозу 500 мг №30.

Умови і термін зберігання

Нормовен рекомендується зберігати при температурі не вище 25° у місцях, недоступних для дітей. Бажано – в оригінальному упаковуванні не довше 3 років.

Категорія відпуску

Препарат відпускається в аптеках без рецепта.

Купити на Liki24 зі знижкою 30% Купити
 • Виробник:
  Київський вітамінний завод, ПАТ, м.Київ, Україна
 • Діючі речовини:
  Діосмін (diosmin)
 • Код АТХ:

  C05CA03

  C - Засоби, що діють на серцево-судинну систему

  C05 - Ангіопротектори

  C05C - Капіляростабілізуючі засоби

  C05CA - Біофлавоноїди

  C05CA03 - Діосмін