ФІЛЬТР

Флєбодіа : інструкція, застосування, ціна

Флєбодіа – купують для лікування та терапії гострого геморою, для покращення стану при лімфовенозній недостатності. Відпускається без рецепта, має малий діапазон побічних реакцій. При появі можливих ускладнень варто звернутись до лікаря. Вагітним не бажано використовувати цей лікарський засіб, тільки при призначенні від лікаря. Не використовується для лікування дітей, хвороби при яких використовується препарат не спостерігаються у дітей. 

Склад і форма випуску

Головна діюча речовина: діосмін.

1 таблетка містить діосмін, що відповідає 600 мг діосміну безводного чистого;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, оболонка (гіпромелоза, целюлоза мікрокристалічна, макроголу стеарат 400), Opaglos 6000 (віск пальмовий, віск жовтий, гумілак, етанол 95 %), барвник Sepisperse (кошеніль червона А (Е 124), пропіленгліколь, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172)).

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, рожевого кольору.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Цей лікарський засіб покращує тонус вен малого калібру, внаслідок такої дії поліпшується венозний відтік та лімфатичний дренаж. Венозний тонус підвищується завдяки підсиленню спорідненості пристінкового норадреналіну до міоцитів вен (покращує утворення або вивільнення норадреналіну, пригнічує діяльність катехол-о-метилтрансферази, помірно зменшує діяльність фосфодіестерази). Судинозвужувальна дія препарату спостерігається тільки у венозному та лімфатичному руслі. Препарат не впливає на тонус артерій. У тварин цей лікарський препарат поліпшує трофіку тканин та мікроциркуляцію, послаблює набряки тканин внаслідок зменшення проникності у капілярах та збільшенні їх спротив різним шкідливим факторам. Препарат чинить помірну антиагрегантну та протизапальну дію. У людському організмі протизапальний ефект створюється завдяки антикомпліментарній активності, гальмуванню реакції вивільнення пероксид-аніонів, зниженню продукції лейкотрієнів.

Фармакокінетика

В ході експериментальних фармакокінетичних досліджень із використанням діючої речовини препарату, міченого С14, було виявлено, що у тварин препарат швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, починаючи з другої години після прийому, максимальна концентрація діосміну в плазмі крові досягається на п’яту годину після використання.

Головна діюча речовина рівномірно поширюється по кожному із шарів венозних стінок. В інакших тканинах цей лікарський засіб майже не спостерігається. Вибіркове накопичення діючої речовини у стінках венозних судин досягає максимуму на 9 годину після прийому і триває протягом наступних 96 годин.

Більша частина препарату виводиться разом із сечею, близько десятої частини – з калом, якщо присутній ентерогепатичний цикл, то з жовчю виводиться близько 2 відсотків.  

Показання та спосіб використання. Дозування

Послаблює симптоми від лімфовенозної недостатності:

 • відчуття важкості в ногах,
 • больові синдроми,
 • різні трофічні розлади.

Для комплексного лікування функціональних станів організму людини, при яких спостерігається підвищена проникністю капілярів.

Лікування функціональних симптомів, що спостерігаються при гострому геморої.

Для перорального використання.

При лімфовенозній недостатності призначають по одній пігулці на добу, використовувати зранку, перед споживанням їди. Лікар в індивідуальному порядку буде визначати наскільки довго буде тривати курс лікування хворого, все буде залежати від того як перебігає захворювання. Середньостатистичний час проходження курсу лікування може бути в районі двох місяців.

При гострому геморої призначають по 2– 3 пігулки протягом дня під час споживання їди. Тривалість такого курсу – один тиждень. Якщо лікування не усуває симптоми геморою, тоді варто відвідати лікаря для врегулювання чи призначення інакшого лікування. Максимальне добове дозування не бажано перевищувати за 1800 мг (3 пігулки).

Діти

Не використовують для лікування дітей

Використання у період вагітності або годування груддю

Завдяки експериментальним дослідженням, які проводились на тваринах не було виявлено шкідливих чинників діючої речовини, які порушують розвиток плоду. Протягом всього часу використання цього препарату вагітними не приходило ніяких повідомлень, які б натякали на можливі побічні ефекти від споживання цього лікарського засобу. Препарат варто використовувати тільки після попередньої консультації у лікарні, все залежить від співвідношення можливої користі та шкоди, яку визначить лікар в індивідуальному порядку.

Через те, що немає жодної інформації про те чи потрапляє цей лікарський засіб до грудного молока, його використання не бажане в цей період часу.

Протипоказання

Надміру висока чутливість до складових цього лікарського засобу, особливо у людей, що схильні до алергічних реакцій на кошеніль червону А (Е 124). Цей лікарський засіб не бажано використовувати при грудному вигодовуванні.

Передозування

Не було жодних повідомлень щодо передозування цим лікарським засобом.

Побічні ефекти

Може спостерігатись поява алергічних реакцій, наприклад проявлення шкірних висипів чи свербежу. В рідкісних випадках можуть виникати диспептичні розлади або головний біль.

Були повідомлення про одиничні шлунково-кишкові розлади, вони майже ніколи не змушують зупиняти курс лікування цим лікарським засобом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Діюча речовина цього препарату може посилити судинозвужувальну дію, що створюють адреналін чи норадреналін.

Особливості використання

Використання при хронічній лімфовенозній недостатності

Препарат проявляє найкращу ефективність якщо дотримуватись здорового способу життя.

Варто уникати довготривалого находження під сонячними променями та перегріву, довгого знаходження у стоячому чи сидячому положенні, не піднімати тяжких предметів. Корисні піші прогулянки та у деяких випадках носіння спеціальних медичних підтримувальних шкарпеток допомагає у поліпшенні мікроциркуляції та покращують кровообіг.

Використання при гострому геморої

Споживання цього лікарського засобу ніяким чином не впливає на специфічні терапевтичні міри при інакших хворобах проктологічного характеру.

Проводиться короткий курс лікування захворювання.

При утриманні симптомів після короткого курсу лікування геморою, варто відвідати лікарню і пройти проктологічне обстеження та переглянути терапію, що використовується.

Препарат має у своєму складі кошеніль червону А (Е 124), вона може бути причиною  появи алергічних реакцій у пацієнта.

Ніяким чином не впливає  на швидкість реакції при кермуванні автотранспортом чи інакшими механізмами.

Ціна

30 таблеток, у 2 блістерах, в картонному упакуванні – 282,88-364,30 грн, по Україні.

Термін придатності та умови зберігання

Зберігати не більше 3 років.

Зберігати в оригінальному упаковуванні при температурі не вище 25°C.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Купити на Liki24 зі знижкою 30% Купити
 • Виробник:
  Laboratoire INNOTECH INTERNATIONAL, Франція
 • Діючі речовини:
  Діосмін (diosmin)
 • Код АТХ:

  C05CA03

  C - Засоби, що діють на серцево-судинну систему

  C05 - Ангіопротектори

  C05C - Капіляростабілізуючі засоби

  C05CA - Біофлавоноїди

  C05CA03 - Діосмін