ФІЛЬТР

Зіман : інструкція, застосування, ціна

Зіман – харчова вітамінно-мінеральна добавка для чоловіків, профілактичний або додатковий засіб у терапії, який призначається з метою підтримки тонусу і загального зміцнення організму, у т.ч. сприяння нарощенню мускулатури та покращення сексуальних функцій.

Інструкція до біологічно активної добавки Зіман у дозуванні №30 (по 10 капсул у трьох блістерах)

Склад і форма випуску БАДу

Діючі речовини: магній, піридоксин, ніацинамід, тіамін, вітамін Н, цинк, тартрат карнітину, селен-метіоніновий комплекс (із забезпеченням селену), рибофлавін.

Зіман випускається у формі капсул №30 (по 10 капсул у трьох блістерах в упакуванні, виготовленому з картону).

Фармакологічні властивості

Магній (Mg) покращує функцію серцево-судинної системи.

Цинк (Zn) стимулює синтез чоловічих статевих гормонів, які володіють вираженим анаболічним ефектом (посилюють продукування білка у клітинах), підтримує нормальну роботу всіх органів і систем організму.

Тартрат карнітину забезпечує процес дозрівання і рухливості чоловічих гамет.

Селен (Se), який входить до складу селен-метіонінового комплексу, підтримує гормональний фон організму та допомагає антиоксидантній системі захисту управляти і пригнічувати вільнорадикальні реакції на кожному їх етапі.  

Вітаміни В1 (тіамін), В2 (рибофлавін), В3 (ніацинамід) та В6 (піридоксин) сприяють утворенню коензимів та ензимів і підтримують належну роботу цих біологічних каталізаторів.

Показання до застосування

Біологічно активна добавка володіє тонізуючою і загальнозміцнюючою дією. Є додатковим джерелом тартрату карнітину, Zn, Se, Mg, тіаміну, рибофлавіну та піридоксину. Застосовується як допоміжний засіб (добавка до дієтичного раціону) у чоловіків, які прагнуть покращити свої сексуальні функції та показники фізичної витривалості (БАД, передусім за рахунок вмісту цинку у ній, сприяє нарощенню м’язової маси).       

Протипоказання

Харчову добавку не рекомендується застосовувати при гіперчутливості до однієї з її діючих речовин.

Спосіб застосування Зіману. Підбір оптимальної дози

БАД можна застосовувати виключно дорослим чоловікам. Оптимальна добова доза – дві капсули, максимальна – три. Капсули необхідно запивати достатньою кількістю води. Приймати їх бажано ввечері, перед сном.

Не рекомендується застосовувати Зіман довше одного місяця. Впродовж року можна проводити від двох до трьох курсів терапії цим препаратом.

Небажані побічні реакції

Індивідуальна непереносимість окремих компонентів біологічно активної добавки може проявлятися свербежем і/або висипаннями на шкірі, алергічним ринітом та іншими побічними явищами, характерними для реакцій підвищеної чутливості організму.

Передозування

Про випадки прийому надмірних доз Зіману до сьогодні не повідомлялося.

Взаємодія з іншими медикаментами. Інші види взаємодій

При одночасному прийомі інших лікарських засобів/харчових добавок небажані побічні реакції у пацієнтів не виникали, проте це не виключає необхідність консультації з лікарем перед початком застосування БАДу.

Застосування Зіману вагітними пацієнтками/пацієнтками, що годують дитину грудьми

Біологічно активна добавка призначена для застосування виключно чоловіками. Дослідження щодо впливу спеціально підібраного комплексу вітамінів та мікроелементів, які входять до складу засобу, на організм жінки у період вагітності та лактації не проводилися.

Діти

Препарат застосовують винятково у терапії чоловіків, старших 18-ти років.

Середня ціна в аптеках

Від 184 до 512 за харчову добавку Зіман у дозуванні №30 (по 10 капсул у трьох блістерах).

Рекомендації щодо термінів і умов зберігання

Оптимальна температура для зберігання біологічно активної добавки – у діапазоні від +20ºС до +26ºС. Зберігати БАД бажано у сухих, захищених від потрапляння вологи місцях не довше двох років від дати виготовлення.

Категорія відпуску

Зіман не є лікарським засобом, відтак в аптеках його можна придбати без рецепту лікаря.

Купити на Liki24 зі знижкою 30% Купити
 • Виробник:
  MEGA Лайфсайенсіз Паблік Компані Лімітед
 • Діючі речовини:
  Тіаміну гідрохлориду (Thiamin dose)
 • Код АТХ:

  A13

  A - Засоби, що діють на травну систему і метаболізм

  A13 - Тонізуючі засоби