ФІЛЬТР

Турбіотик діарея: інструкція, застосування, ціна

Турбіотик діарея – лікарський препарат з імуномодулюючими, антимікробними та антидіарейними властивостями. Порошок часто використовують в якості дієтичної добавки до раціону харчування з метою усунення неприємних симптомів гострої діареї, розвитку корисної мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Склад і форма випуску

Пробіотичні бактерії саше №10: Saccharomyces boulardii – 1,25·109 КУО, Lactobacillus rhamnosus GG AF – 3·109 КУО.
До складу Турбіотіка діареї також входять допоміжні речовини – інулін та кристалічна глюкоза.

Фармакологічні властивості

Активні інгредієнти усувають запальний процес, стійкі до дії жовчних кислот і низького рівня pH шлунка. Крім того, вони швидко досягають в товстому кишечнику високої концентрації.

Показання

Завдяки пробіотичним бактеріям Lactobacillus rhamnosus GG і Saccharomyces boulardi препарат допомагає зупинити діарею і її збудники.

Також шляхом відновлення нормальної роботи слизової кишечника Турбіотик сприяє зменшенню симптомів (сильний пронос, біль і здуття живота), які з'являються разом з діареєю.

Турбіотік має і дезінтоксикаційні властивості. Так, при діареї шкідливі мікроорганізми виробляють велику кількість токсинів. Вони потрапляють в кров через пошкоджену слизову оболонку і можуть негативно вплинути на організм. Щоб запобігти подібному і знешкодити токсини, лікарі призначають Турбіотік діарея. Його склад здатний пригнічувати розвиток в кишечнику патогенних бактерій роду Enterobacteriaceae, Clostridium difficile, Clostridium pneumoniae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida krusei, Candida pseudotropical, Candida albicans, Salmonella typhimurium, Salmonella enteritidis, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Klebsiella, Proteus, Vibrio cholerae, Enthamoeba hystolitica, Lambliae, Enterovirus і Rotavirus.

Медикамент використовують і для відновлення мікрофлори кишечника.

Протипоказання

Не рекомендується застосовувати пацієнтам з підвищеною чутливістю до компонентів складу Турбіотіка діарея.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Перед початком лікування Турбіотіком діарея або його одночасного застосування з іншими лікарськими препаратами необхідно звернутися до лікаря.

Якщо пацієнту прописали лікування антибіотиками, то після їх прийому перед Турбіотіком необхідно робити інтервал о третій годині.

Використання при вагітності та годуванні грудьми

Вагітним і годуючим грудьми жінкам дозволена терапія медпрепаратом. Проте, щоб уникнути неприємних наслідків, краще пройти консультацію у лікаря.

Спосіб застосування та дози

Приймати Турбіотік діарея потрібно за годину до прийому їжі. Вміст саше можна розчиняти в ½ склянки питної води кімнатної температури або висипати в ротову порожнину і запивати водою. Заборонено змішувати порошок з гарячими напоями, тому що зникає його ефективність. Також краще не змішувати вміст саше з водою з колодязів або каптажних джерел. Курс терапії Турбіотіком діарея часто становить 5-10 днів.

Дорослим і дітям (старше 6 років) рекомендованою дозою вважається 2 саше, розділених на 24 години.

Діти

Дітям від 2 місяців до 6 років дозволено давати по 1 саше раз в день за одну годину до прийому їжі. Розчиняти вміст саше потрібно в 50-100 мл грудного молока, молочної суміші або води кімнатної температури.

Передозування

Випадки передозування не зафіксовано.

Умови зберігання

Купити в аптеках на території України можна тільки за рецептом лікаря.

Категорія відпуску

Купити в аптеках на території України можна тільки за рецептом лікаря.

Ціна 

Купити Турбіотик діарею Schonen з 10 саше в упакуванні в аптеках можна за 120 грн.

Купити на Liki24 зі знижкою 30% Купити
 • Виробник:
  Шонен, Швейцарія
 • Діючі речовини:
  Saccharomyces boulardii (Saccharomyces boulardii)
 • Код АТХ:

  A07FA

  A - Засоби, що діють на травну систему і метаболізм

  A07 - Протидіарейні препарати

  A07F - Антидіарейні мікробні препарати

  A07FA - Антидіарейні мікробні препарати