ФІЛЬТР

Дисменорм : інструкція, застосування, ціна

Дисменорм – це комплексний гомеопатичний препарат, що призначається у разі порушень менструального циклу.

Склад і форма випуску

діючі речовини: 1 таблетка містить: Agnus castus Æ 125 мг (сухий залишок 1 мг), Apis mellifica D3 25 мг, Pulsatilla D3 25 мг, Rosmarinus officinalis D2 25 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль пшеничний, магнію стеарат.

Лікарська форма:

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі або майже білі, іноді з окремими плямами двоплощинні таблетки зі скошеною кромкою.

Упаковка:

По 80 таблеток у флаконі; по 1 флакону у картонній коробці.

Фармакотерапевтична група:

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Препарат – це комплексний гомеопатичний лікарський засіб, що містить чотири монопрепарати, дії яких доповнюють одна одну у разі лікування менструальних порушень, у разі виникнення мастопатії (фіброзно-кістозних змін тканин молочної залози). Препарат призводить до регулювання ритму, тривалості та інтенсивності кровотеч під час менструацій, зменшення симптомів, якими проявляється передменструальний синдром. У разі мастодинії ( нагрубання та болючості молочних залоз) препарат призводить до зменшення дискомфорту.

Показання до застосування

Препарат призначають у разі порушень менструального циклу, у разі передменструального синдрому, мастодинії, мастопатії.

Протипоказання

Гіперчутливість до токсинів бджолиної отрути або до будь-якого іншого компонента препарату, годування груддю, естроген-залежні пухлини та пухлини гіпофіза.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Діюча речовина препарату Agnus castus проявляє допамінергічну та естрогенну дію, тому ймовірно препарат взаємодіятиме з лікарськими засобами, які є антагоністами та агоністами рецепторів допаміну, а також з лікарськими засобами антиестрогенів та естрогенів.

Якщо пацієнт застосовував інші препарати або вже застосовує ( чи має такий намір), йому слід обов’язково отримати консультацію лікаря.

Особливості застосування

У разі порушень менструального циклу потрібно отримати консультацію лікаря, перш ніж розпочинати лікування цим препаратом.

Якщо стан не покращується або ж погіршується чи з’явились небажані явища, потрібно обов’язково звернутись по консультацію лікаря.

До складу препарату входить лактоза та пшеничний крохмаль.

Якщо пацієнти мають рідкісні спадкові форми непереносимості галактози, недостатність лактази або синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції, то препарат застосовувати протипоказано.

До складу пшеничного крохмалю входить глютен, але його кількість є незначною, тому для пацієнтів з целіакією препарат безпечний. Не рекомендується застосовувати цей препарат пацієнтам, у яких є алергія на пшеницю ( яка не схожа на целіакію).

Їжа та напої.

Дія гомеопатичних препаратів послаблюється під впливом вживання алкоголю, тютюнопаління та інших шкідливих звичок.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Протипоказано приймати препарат під час вагітності.

Діюча речовина препарату Agnus castus є протипоказаною під час лактації, тому препарат забороняється застосовувати у період грудного вигодовування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат не впливає на швидкість психомоторних реакцій пацієнтів, тому керувати авто та працювати з механізмами не забороняється.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначається дітям від 12-річного віку та дорослим по одній-дві таблетки тричі на добу, його слід приймати регулярно.

Приймати препарат потрібно за 30 хвилин до або 30 хвилин після прийому їжі. Таблетки потрібно повільно розсмоктати у ротовій порожнині. Якщо є така потреба, то їх можна розчини у воді ( у невеликій кількості).

Здебільшого покращення стану настає через чотири тижні. Частоту прийому препарату потрібно зменшити після покращення стану. У разі менструальних розладів препарат слід приймати, поки тривалість та частота менструацій не нормалізуються, щонайменше три місяці.

Цей препарат можна рекомендувати для тривалого застосування. Лікар визначає тривалість терапії, що залежить від характеру та тяжкості захворювання.

Діти. Дітям до 12-річного віку не можна приймати цей препарат, оскільки недостатньо клінічних даних.

Передозування

Немає інформації щодо випадків передозування.

Побічні реакції

Побічні реакції можуть проявлятись головним болем, запамороченням; порушеннями з боку шлунково-кишкового тракту (нудотою та абдомінальним болем), вугровим висипом та порушеннями менструального циклу.

Також фіксувались побічні реакції у вигляді реакцій підвищеної чутливості, які загрожують шкірними висипами, кропив’янкою (утворенням сверблячих пухирів) та тяжкими реакціями, що супроводжуються задишкою, набряками тканин обличчя, важкістю при ковтанні.

Слід скасовувати застосування препарату у разі появи будь-яких неприємних та небажаних явищ чи побічних реакцій, які не описані у цій інструкції, та проконсультуватись з лікарем.

Тимчасово можуть первинно погіршуватись симптоми захворювання у разі застосування гомеопатичних препаратів. В такому разі слід припинити прийом препарату та проконсультуватись з лікарем.

Такі побічні реакції можуть виникати за умов застосування будь-яких препаратів, до складу яких входить Agnus castus.

Термін придатності та умови зберігання

Препарат придатний до застосування впродовж 5 років. Після закінчення терміну придатності, який зазначається на упакуванні, препарат застосовувати протипоказано.

Температурні умови зберігання не повинні перевищувати 25 °C. Зберігати за межами доступу дітей.

Ціна

Середня ціна на препарат становить 216 гривень. Відпускається без рецепту.

Купити на Liki24 зі знижкою 30% Купити
 • Виробник:
  ДХУ(Дойче Хомеопаті-Уніон)-Арцнайміттель ГмбХ & Ко., Німеччина
 • Діючі речовини:
  Комплекс трав (universa herbis)
 • Код АТХ:

  G02C

  G - Засоби, що діють на сечостатеву систему і статеві гормони

  G02 - Інші гінекологічні засоби

  G02C - Інші засоби, що застосовуються в гінекології