ФІЛЬТР

Анаферон: інструкція, застосування, ціна

Анаферон – це гомеопатичний лікарський засіб з противірусною та антимутагенною дією, що застосовується для лікування герпесвірусних інфекцій.

Склад і форма випуску

Діюча речовина Анаферону - антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С200.

Допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна.

Випускається у формі таблеток у блістерах.

Фармакологічні властивості

Препарат є гомеопатичним противірусним, антимуганенним лікарським засобом. Препарат виконує функцію зниження концентрації вірусу в тканинах, що були уражені.

Показання до застосування

Для профілактики та лікування дорослих та дітей пропарат призначається при грипі, ГРВІ, вірусі герпесу першого та другого типів, вітряній віспі, інфекційному мононуклеозі, вірусі кліщового енцефаліту, ротовірусі, ентеровірусі, коронаровірусі, аденовірусі, каліцівірусі, респіраторно – синцитіальному вірусі. Також препарат застосовують для терапії вторинних імунодефіцитних станів, при ускладненнях, які виникли через бактеріальні та  вірусні інфекції.

Протипоказання

До протипоказань віднесено підвищену чутливість до складових препарату.

Застосування в період вагітності або грудного вигодовування

Безпечність та ефективність застосування препарату під час вагітності та грудного вигодовування не підтверджена жодними даними, тому препарат не слід застосовувати у ці періоди.

Передозування

Можливі диспепсичні явища при передозуванні. В такому випадку лікування повинно бути симптоматичним.

Побічні реакції

Серед побічних реакцій спостерігаються почервоніння шкіри, алергічні реакції, ускладнене ковтання, набряки, висипка, кропивниця та свербіж.

Спосіб застосування та дози

Як тільки з’явились перші симптоми, необхідно відразу почати лікування. Форма випуску для дорослих та дітей відрізняється дозуванням. Таблетки слід приймати за півгодини до або півгодини після їжі. Таблетки потрібно розсмоктувати до повного розчинення.

У випадку грипу, ГРВІ, кишкових інфекцій, інфекцій герпесвірусу, нейроінфекцій препарат приймається кожних пів години по 1 таблетці впродовж перших двох годин. Після цього потрібно прийняти ще 3 таблетки з рівними інтервалами часу. Впродовж перших 24 годин необхідно прийняти 8 таблеток. Потрібно приймати по 1 таблетці тричі на день з другого дня і до моменту одужання.

Сезонна профілактика застуди триває від 1 до 3 місяців в залежності від клінічного стану організму, таблетки приймаються по одній раз на 24 години.

У випадку гострих проявів генітального герпесу препарат слід приймати по 1 таблетці від 1 до 3 днів 8 разів на 24 години. Далі по 1 таблетці 4 рази в день наступних 3 тижні.

Якщо потрібна профілактика хронічної герпесвірусної інфекції, то слід приймати препарат до 6 місяців по 1 таблетці на добу.

Препарат приймається по 1 таблетці на добу при лікуванні та профілактиці імунодефіцитних станів. Тривалість курсу визначається лікарем.

Діти: Дитячий Анаферон слід застосовувати дітям від 1 місяця до 18 років.

Таблетка розчиняється в 1 столовій ложці кип’яченої води кімнатної температури, якщо вік дитини від 1 місяця до 3 років.

У склад препарату входить лактоза, тому якщо у пацієнта є лактозна недостатність та синдром мальабсорбції глюкози, то застосовувати препарат забороняється.

Взаємодія з іншими препаратами

Антибактеріальні, симптоматичні та противірусні препарати можна застосовувати одночасно з прийомом Анаферону. Не було зареєстровано випадків несумісності.

Термін придатності

Препарат придатний до вживання впродовж 3х років.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати препарат в умовах, де температура не вища 25 градусів. Виробник радить не залишати препарат в місцях доступних для дітей.

Ціна

Ціна на препарат коливається від 66 до 90 гривень.

Купити на Liki24 зі знижкою 30% Купити
  • Виробник:
    Сантоніка, ТОВ для "Матеріа Медика-Україна, ТОВ", Литва/Україна
  • Діючі речовини:
    Антитіла до гамма-інтерферону людини (Antikūnai prieš žmogaus gama-interferoną)
  • Код АТХ:

    L03AX15

    L - Антинеопластичні та імуномодуліруючі засоби

    L03 - Імуностимулятори

    L03A - Імуностимулятори

    L03AX - Інші імунодепресанти

    L03AX15 - Міфамуртид